بیانیه بسیج دانشجویی پیام نور سقز بمناسبت 16 آذر

16 آذر روز دانشجو،روز ایستادگی در مقابل کشورهای سلطه گر وبه پا خواستن

عشقی پرشور و نشاط از دل دانشگاه است دانشجویان ثابت کردند که همیشه در

مقابل استکبار ایستادند و می ایستند.

  16 آذر 1332،دانشگاه سنگر دانشجو بود واز آن روز تا به حال با خون خود،امضا آزادگی کرد تا سرنوشت ساز کشور خود باشد و در این زمان بعد از گذشت 62 سال هنوزهم برای دانشجو سنگر است،اما این بار سنگر علم وفناوری که با خون شهدای علم و انرژی هسته ای تداعی گر فریاد استقلال،آزادی و رشادت می باشد.

  روز دانشجو روزی است که شهیدان احمد قندچی،مصطفی بزرگ نیا و شریعت رضوی در اعتراض به دخالتهای آمریکا وانگلیس در امور ایران وسفر ریچارد نیکسون معاون رییس جمهوری امریکا به تهران همراه دیگر دانشجویان به پا خواستند.آن روز سنگ فرشهای دانشکده فنی دانشگاه تهران با خون قرمز این سه شهید رنگین شد.استکبار جهانی و در راس آن شیطان بزرگ،گمان نمیکردند که این روز نقطه عطف آغاز جنبشی خواهد شد که از قلب آن چمران ها،آوینی ها،باکری ها،خرازی ها به پا خواهند خواست وهیمنه پوشالی شرق وغرب را در عرصه های عشق به آرمانهایشان در هم خواهند شکست.غافل از اینکه مقاومت مردمی بطور کامل از بین نرفته و در اولین فرصت،خشم وانزجار خویش را نشان خواهند داد.

  دو روز بعد نیکسون در همان دانشگاه که هنوز به خون دانشجویان بی گناه رنگین بود،دکترای افتخاری حقوق دریافت کرد.

  کدامین کشور است که روح انسانیت و آزادیخواهی در وجدان آن بیدار نگردیده باشد در طول سالهای اخیر؟؟؟؟؟ این ناشی از فریاد عزت خواهی،اسلام خواهی واستکبار ستیزی امام روح الله(ره) است که اکنون در همه کالبد اسلام دمیده شده است و از این رو است که مستکبرین غربی،با انواع جنگها و تاکتیک هایشان سعی در  به انحراف کشیدن این فریادها از طریق سرپوش گذاشتن بر اتفاقات فلسطین،یمن،بحرین وعربستان دارند.

  واما اکنون تهاجمات نظام سلطه علیه انقلاب اسلامی هربار باچهره ای جدید رخ نمایان میکند ان چنانکه در فتنه عده ای فریب خورده ومعاند بازیچه استکبار شدند ولی با بصیرت وهوشیاری رهبر انقلاب اسلامی و پشتیبانی ملت فهیم وهمیشه در صحنه ایران پشت سر گذاشته شد ولی اکنون هم عده ای در پی راه دادن افکار فتنه در محیط علم و دانش هستند.

  ما  دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز سقز با پیروی از فرمایشات رهبری در این سنگر می مانیم وهمواره تلاش میکنیم این خون رافراموش نکنیم وبا اعتلای فرهنگ ناب خود مانع نفوذ اندیشه های غیر انسانی استکبار و فتنه در محیط این دانشگاه باشیم ما افسران جنگ نرم موظفیم بهترین مبلغ اسلام در عصر سرعت وارتباط باشیم.

  روز 16 اذر روز بصیرت و پایداری دانشجویان این سرزمین در برابر استعمار غرب بویژه امریکاست که در دفتر تاریخ این خاک ثبت شده است.اکنون وظیفه ای دو چندان بر دوش دانشجویان آگاه این دانشگاه وکشور است تا با نصب العین قرار دادن سخنان رهبری مبنی بر بصیرت از سو استفاده مجدد از دانشجو و دانشگاه جلوگیری کنیم.

                                      

                                         روز دانشجو بر دانشجو و افسران جنگ نرم مبارک


ادامـــه ی مـطــلــب

نظرات ()

لینک ثابت - نوشته شده توسط پایگاه بسیج دانشجویی شهید آوینی در چهارشنبه 12 آذر 1393 ساعت 01:11 ب.ظ