فرمانده تیپ 228 شهرستان سقز گفت: یادواره 98 شهید ارتش اهل شهرستان سقز و 14 شهید ارتش ساکن شهرستان بانه دهه آخر اسفند با حضور مسوولان کشوری و لشکری برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس به نقل از ایرنا، امیر گرشاسب ابوالحسنی روز سه شنبه در نشست هماهنگی یادواره شهدای ارتش که در فرمانداری برگزار شد، افزود: ارتش بیش از 48 هزار شهید برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم نموده و با این مجاهدات برگ زرینی در تاریخ کشور به جای گذاشته است.

 

او با اعلام اینکه برنامه ریزی های لازم برای برگزاری این مراسم انجام شده است بیان کرد: شهید مربوط به همه ملت است و پاسداشت این عزیزان از طریق برگزاری یادواره کمترین کاری است که می توانیم برای آنان انجام دهیم.

 

وی با عنوان اینکه برای شهدای ارتش کمتر یادواره برگزار شده است آنان را چون شهدای گمنام توصیف کرد و خواستار همکاری و مساعدت تمامی ادارات برای برگزاری این برنامه شد.

 

علی اکبر ورمقانی فرماندار ویژه شهرستان سقز هم با بیان اینکه شهدای نیروهای زمینی، هوایی و دریایی ارتش عاشقانه و صادقانه از تمامیت ارضی ایران اسلامی دفاع کردند، برگزاری چنین مراسم هایی را باعث نشر ارزش های دفاع مقدس عنوان و تاکید نمود:شهرستان سقز آمادگی لازم برگزاری چنین یادواره هایی را دارد.

 

لقمان حسنی رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان سقز هم گفت: این شهرستان 608 شهید،470 جانباز و 135 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نموده است


ادامـــه ی مـطــلــب

نظرات ()

لینک ثابت - نوشته شده توسط پایگاه بسیج دانشجویی شهید آوینی در چهارشنبه 6 اسفند 1393 ساعت 12:47 ب.ظ