عامل شکست های پی‌در‌پی «پرسپولیس» چیست؟

محمد عباس زاده - شادی گل - پرسپولیس

عامل شکست های پی‌در‌پی «پرسپولیس» چیست؟

  تیم فوتبال پرسپولیس این فصل روزهای خوشی را سپری نمی کند. در داخل و حتی در خارج از زمین این تیم با مشکلات زیادی روبرو شده است. اما واقعا چرا پرسپولیس به روز افتاده است؟ راه حل رهایی از بحران چیست؟

مجله مهر: در آخرین روز هفته گفته گذشته تیم فوتبال پرسپولیس مقابل تیم ملوان شکست خورد تا چهارمین شکست متوالی خود را در لیگ تجربه کند.

پرسپولیس ۲۲ امتیازی با این شکست در جایگاه دهم جدول قرار گرفت. شاید هوادارن این تیم این روزهای پرسپولیس را کمتر تجربه کرده باشند ولی جدول لیگ نشان می دهد پرسپولیس از ۱۹ بازی خود در این فصل، ۹ بازی را با شکست از زمین خارج شده و تنها ۶ پیروزی به دست آورده است.

اما این همه مشکلات پرسپولیس نیست. نزدیک به دو ماه از بازداشت حمید‌رضا سیاسی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس توسط دادسرای فرهنگ و رسانه می گذرد. هرچند که سیاسی خود می گوید: «من به دلیل پرونده های قبلی از جمله شکایت والیبالیست ها، کشتی گیران و اسپانسر بازداشت شده ام.» اما اوضاع آنقدر پیچیده است که خیلی ها این اظهارات را باور نکرده اند.

پرسپولیس در این فصل همه چیز را تجربه کرده است. برکناری مربی، برکناری مدیرعامل و .... اما هواداران تنها چیزی را که تجربه کرده اند «شکست» است. اما عامل این شکست ها و حال و روز پرسپولیس چیست؟


ادامـــه ی مـطــلــب

نظرات ()

لینک ثابت - نوشته شده توسط پایگاه بسیج دانشجویی شهید آوینی در چهارشنبه 29 بهمن 1393 ساعت 01:43 ب.ظ