گاهی وقتها باید سکوت کرد،گاهی هم باید حداقل یه چیزی بگی وگرنه همگی فکر میکنند که نیستی؟؟؟؟

روز 17 آذر روز دانشجو در پیام نور سقز بود برای بسیج دانشجویی،بله درست نوشتم کامل!!!

روز 17 اذر بود که تماس گرفتند از امور فرهنگی که شما انجمن برتر شدید وچون لوح تقدیر امروز اماده شده،بیاید برای تحویل گرفتنش.

تشکر میکنم از کسانی که بسیج را انتخاب کردند.

ولی بهتر است بدانید اولا بسیج نه انجمن است نه کانون،بلکه تنها تشکل قانونی و دارای اساسنامه در کل دانشگاههاست.

مگر رهبر معظم انقلاب صریحاً به حضور دانشجویان در صحنه‌های سیاسی تأکید نکردند.«شما به‌‌ عنوان یک انسان مسلمان، مؤمن، صاحب فکر باید نگاه کنید، تکلیف‌تان را احساس کنید، تحلیل داشته باشید نسبت به اشخاص، نسبت به جریان‌ها، نسبت به سیاست‌ها، نسبت به دولت‌ها، موضع داشته باشید، نظر داشته باشید».

چرایی انتخاب بسیج برای ما بسیجیان بدون تردید بود ولی چرا دیر؟؟؟چه کسانی و چه جریانهای فکری در این موضوع تصمیم گیری کرده اند جای سوال است نه تنها برای من بلکه همه دوستان داخل دانشگاه؟؟؟

چرایی برخورد با مجموعه فکری بسیج،چگونگی مشکلات برای ما در داخل دانشگاه از کوچک و بزرگ همه جای سوال است؟؟؟بعضی هارا می شود جواب داد ولی بعضی هایشان واقعا جواب خاصی ندارد.

ولی بهتر است بدانند چشم هایمان واقعا باز شد که چرا؟؟؟؟؟؟؟؟بدانند هر چقدر هم ما را تخریب کنند ما با بصیرت و صبرمان همه مشکلات را به امید خدا پشت سر خواهیم گذاشت وهیچ احتیاجی هم به تقدیر دانشگاه نداریم چون اصل تفکری ما بر وظیفه است وتلاش برای شکوفایی عشق به ایران اسلامی وانجام فرامین رهبری در تمام سنگرهای موجود.

ما رنج این راه را می آموزیم تا بیاموزیم پایداری را  مانند سرو سربلند ومانند کوه استواریم

مسیر عشق است یادگاری ما غروب غیرت مارا، کسی نخواهد دید قسم به روشنی راه شهریاری ما


ادامـــه ی مـطــلــب

نظرات ()

لینک ثابت - نوشته شده توسط پایگاه بسیج دانشجویی شهید آوینی در پنجشنبه 20 آذر 1393 ساعت 11:29 ب.ظ